Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Cookies

darmowa dostawa powyżej 200 zł

bezpieczne zakupy i szybka wysyłka

zbieraj punkty za zakupy

Piękno z natury

Kosmetyki Cossi

Cossi Spółka z o.o. jest firmą nastawioną na produkcję i sprzedaż kosmetyków innowacyjnych, opartych na unikalnych, naturalnych składnikach oraz zapewniających kompleksową ochronę i pielęgnację skóry. Właściciele firmy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie w kreowaniu kosmetyków, projektowaniu procesów i technologii ich wytwarzania oraz we wdrażaniu produktów kosmetycznych na rynek europejski.

Odwiedź stronę firmową

Nasza oferta

Nasza oferta to kosmetyki najwyższej jakości, bardzo skuteczne w stosowaniu, posiadające cechy wyróżniające je wśród podobnych wyrobów dostępnych na rynku, zapewniające bezpieczeństwo użytkowania (posiadają wszelkie świadectwa i certyfikaty wymagane przepisami prawa) - a przy tym atrakcyjne cenowo.

Oferujemy m.in.:

  • ekskluzywne kosmetyki linii COSSI FULLEREN, wykorzystujące niezwykłe właściwości węgla C-60 ze złóż karelskich oraz potencjał naturalnych substancji aktywnych importowanych z egzotycznych miejsc w Azji, Afryce, Austarlii i Ameryce Południowej;

Jesteśmy przekonani, że stosowanie naszych kosmetyków pomoże Klientom lepiej i skuteczniej pielęgnować skórę twarzy, głowy i ciała oraz zbuduje trwałe przywiązanie do naszych marek, oparte na zaufaniu do produktów bezpiecznych i niezwykle skutecznych.

Bezpieczeństwo

W sklepie cossi.pl gwarantujemy sprawne i bezpieczne zakupy. Kontakty z naszym sklepem oraz bezpieczeństwo transakcji chronimy certyfikatem SSL.

Gwarancja

Kosmetyki to specyficzna grupa towarów, posiadająca zróżnicowany okres przydatności do stosowania. Jako producent i dystrybutor gwarantujemy jakość, trwałość oraz deklarowane właściwości produktów w czasie wskazanym na opakowaniu jednostkowym każdego kosmetyku. Prosimy Klientów o zwracanie uwagi na informacje uzupełniające umieszczone na etykietach i opakowaniach, np. o terminie przydatności do stosowania kosmetyku po otwarciu opakowania.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami przed podjęciem decyzji o zakupie i złożeniem zamówienia.