darmowa dostawa powyżej 200 zł

bezpieczne zakupy i szybka wysyłka

zbieraj punkty za zakupy

Jak dieta wpływa na cerę?

Skóra twarzy wymaga od nas codziennej pielęgnacji, ale często kosmetyki, których używamy nie dają pożądanych efektów. Zamiast nieustannie wcierać je w twarz - możemy po prostu zmienić dietę. Poprzez właściwe odżywianie i nawadnianie możemy poprawić jej kondycję i cieszyć się skórą bez niedoskonałości.

Czytaj dalej

Oczyszczanie skóry, jak prawidłowo je wykonać?

Dokładny demakijaż twarzy jest uznawany za jeden z najważniejszych etapów pielęgnacji. To właśnie zaniedbywanie tego „rytuału” jest przyczyną wielu problemów skórnych. W kliku krokach możesz zadbać o szybką poprawę wyglądu swojej skóry.

Czytaj dalej
  O nas      0 Comments

Cechy i właściwości kosmetyków COSSI FULEREN

Struktura fulerenów umożliwia absorpcję cennych składników aktywnych zawartych w kosmetykach do każdej warstwy skóry. Tradycyjne substancje aktywne zawarte w kosmetykach działają tylko na warstwę naskórka, a ich wnikanie w głębsze warstwy (ze względu na ich niekompatybilność) jest procesem długotrwałym.

Czytaj dalej
  O nas      0 Comments

Rosyjski kamień mocy

Jest taki czarny kamień, który ma niesamowite właściwości wpływania na wodę. Stworzyła go sama natura i to ona dała mu moc. Czarną moc. Mowa o szungicie. Coraz więcej osób o nim mówi, ale tak na prawdę mało kto wie, czym są te czarne kamienie.

Czytaj dalej
  O nas      0 Comments

Szungit – co to takiego?

SZUNGIT to najdawniejszy z występujących na Ziemi minerałów zawierających węgiel. W odróżnieniu od diamentu i grafitu, posiada niezwykłą matrycę węglową. Molekuły takiego węgla, ze względu na swoją strukturę, są podobne do piłki futbolowej i są nazywane FULLERENAMI.

Czytaj dalej