Ogłoszenia

Ogłoszenie o wynikach zapytania ofertowego RR/CO/02/2017 dot. zlecenia obsługi księgowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Data dodania: 20.09.2017

Firma Cossi spółka z o.o. informuje o wynikach zapytania ofertowego w trybie rozeznania rynku dot. zlecenia obsługi księgowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Sprawdź więcej

Ogłoszenie o wynikach zapytania ofertowego ZO/CO/7/2017 dot. wykonania działań informacyjno-promocyjnych

Data dodania: 20.09.2017

Firma Cossi spółka z o.o. informuje o wynikach zapytania ofertowego dot. zamówienia usług wykonania działań informacyjno-promocyjnych dotyczących produktów Zamawiającego.

Sprawdź więcej

Zapytanie ofertowe ZO/CO/8/2017 na dostawę surowców i opakowań kosmetycznych dla firmy Cossi Spółka z o.o.

Data dodania: 16.09.2017

Firma Cossi spółka z o.o. informuje o zamiarze nabycia surowców i opakowań kosmetycznych.

Sprawdź więcej

Ogłoszenie o wynikach zapytania ofertowego ZO/CO/6/2017 na dostawę maszyn i urządzeń dla firmy Cossi Spółka z o.o.

Data dodania: 15.09.2017

Firma Cossi spółka z o.o. informuje o wynikach zapytania ofertowego dot. nabycia tubiarki do tub z tworzywa sztucznego oraz numeratora daty ważności i numeru serii na opakowaniach z tworzywa sztucznego i/lub na etykiecie.

Sprawdź więcej

Ogłoszenie o wynikach zapytania ofertowego ZO/CO/4/2017 na dostawę maszyn i urządzeń dla firmy Cossi Spółka z o.o.

Data dodania: 15.09.2017

Firma Cossi spółka z o.o. informuje o wynikach zapytania ofertowego dot. nabycia mieszalnika produkcyjnego z homogenizatorem o pojemności roboczej minimum 20 L (maksymalna pojemność robocza 50 L).

Sprawdź więcej

Ogłoszenie o wynikach zapytania ofertowego ZO/CO/5/2017 na dostawę maszyn i urządzeń dla firmy Cossi Spółka z o.o.

Data dodania: 15.09.2017

Firma Cossi spółka z o.o. informuje o wynikach zapytania ofertowego dot. nabycia dozownika automatycznego/półautomatycznego do substancji gęstych (kremy, balsamy, żele itp.), dozownika automatycznego/półautomatycznego do substancji rzadkich (toniki, olejki itp.) oraz zakręcarki opakowań.

Sprawdź więcej

Zapytanie ofertowe RR/CO/05/2017 w trybie rozeznania rynku na dostawę maszyn i urządzeń dla firmy Cossi Spółka z o.o.

Data dodania: 12.09.2017

Firma Cossi spółka z o.o. informuje o zamiarze nabycia saszetkarki do płynów szczególnie gęstych (kremy, balsamy, żele itp.) z regulowaną długością saszetki.

Sprawdź więcej

Zapytanie ofertowe RR/CO/04/2017 w trybie rozeznania rynku na organizację udziału Zamawiającego w krajowych imprezach targowych

Data dodania: 11.09.2017

Firma Cossi spółka z o.o. informuje o zamiarze zlecenia usługi organizacji udziału Zamawiającego jako wystawcy w wiosennych edycjach (wiosna 2018 r.) targów kosmetycznych: Beauty Forum w Warszawie, Beauty Vision w Poznaniu, LNE w Krakowie i Beauty Fair w Katowicach.

Sprawdź więcej
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.