O firmie

Naszym celem jest dostarczenie klientom unikalnych właściwości i możliwości pielęgnacyjnych w kosmetykach, które innowacyjnie łączą potencjał niezwykłych, naturalnych surowców mineralno-organicznych z nowoczesną technologią wytwarzania.

To nowa generacja kosmetyków na bazie wody zawierającej zdyspergowane nanocząsteczki fulerenów, wyprodukowanych z zastosowaniem nowoczesnej technologii emulsji ciekłokrystalicznych. To zupełnie nowa grupa preparatów pielęgnacyjnych o szerokim profilu działania, w szczególności kremów pod oczy, kremów przeciwzmarszczkowych do twarzy, kremów i balsamów ochronnych, kosmetyków do pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień czy kosmetyków wspomagających regenerację skóry w stanach chorobowych lub podczas rekonwalescencji pochorobowej.

Nasze produkty pomogą zaspokoić marzenia o kosmetyku bliskim ideału tym klientom komercyjnym oraz indywidualnym, którzy ciągle poszukują ponadstandardowej jakości i skuteczności w pielęgnacji urody.

COSSI - Make Beauty Better.

W sprawach produkcji i technologii prosimy o kontakt z: Grzegorz Sychowski +48 793 620 650, [email protected]

W sprawach dystrybucji i promocji prosimy o kontakt z: Witold Rataj +48 608124 764, [email protected]

Nasze Produkty

Nasze pierwsze produkty to Serum przeciwzmarszczkowe do twarzy z efektem botoksu i Balsam anti-aging do ciała. Kosmetyki te zawierają kosmiczny szungit - unikalną odmianę węgla o doskonałych właściwościach przeciwstarzeniowych i leczniczych.

Sprawdź więcej
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.